MÖBLER / Bord / Skrivbord 9199546
nr 919 9546
Skrivbord
Jugend, längd: 140, djup: 79, höjd: 75
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
måndag 20 oktober 2014
kl 19:12:47
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.